Sobota, 25. máj 2024

Novým trénerom Mönchengladbach by sa mal stať Hütter

TASR TASR 12.04.2021

Rakúšan Adi Hütter by mal od novej sezóny trénovať futbalistov Borussie Mönchengladbach. Podľa nemeckého periodika Bild sa terajší kouč Eintrachtu Frankfurt už dohodol s vedením Borussie na dvojročnom kontrakte s opciou na ďalšiu sezónu. Ani jeden z bundesligových klubov však tieto správy nepotvrdil.

“Nebudeme to komentovať,” vyjadril sa hovorca Borussie. Hütter má s Eintrachtom platný kontakt do roku 2023, jeho súčasť je údajne výkupná klauzula vo výške 7,5 milióna eur. Na lavičke Mönchengladbachu po sezóne skončí Marco Rose, ktorý prevezme kormidlo v Borussii Dortmund. Informovala o tom agentúra DPA. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera