Sobota, 02. december 2023

O Peking 2022 zabojujú parahokejisti na turnaji na konci novembra v Berlíne

Od 26. novembra do 1. decembra sa na kvalifikačnom turnaji v parahokeji o postup na ZPH 2022 v Pekingu pobijú o paralympijskú miestenku slovenskí reprezentanti.

Štartovať bude šesť tímov do Pekingu postúpia prví dvaja. Súpermi našich budú Nemecko, Švédsko, Nórsko, Taliansko a Japonsko. (Zdroj: Paralympic.sk)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera