Pondelok, 04. december 2023

OH 2020: Federer figuruje vo švajčiarskej nominácii do Tokia

TASR TASR 05.07.2021

Švajčiarsky tenista Roger Federer má šancu zúčastniť sa na svojich piatych olympijských hrách. Tridsaťdeväťročný 20-násobný grandslamový víťaz figuruje v národnej nominácii do Tokia.
      
Federer momentálne bojuje vo Wimbledone o 21. titul na turnajoch veľkej štvorky, v nedeľu nastúpil v osemfinále proti Talianovi Lorenzovi Sonegovi. Už skôr avizoval, že definitívne sa rozhodne až po Wimbledone: “Určite by som rád hral na olympijských hrách. O pár týždňov budeme múdrejší,” citovala Federera, ktorý v posledný deň OH (8. augusta) oslávi štyridsiate narodeniny.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera