Streda, 06. december 2023

OH2020: Britský tenista Evans má koronavírus

TASR TASR 15.07.2021

Britský tenista Daniel Evans príde po pozitívnom teste na koronavírus o účasť na olympijských hrách v Tokiu. “Nebudem schopný včas sa pripraviť na OH v Tokiu. Je to pre mňa obrovské sklamanie. Momentálne som v izolácii podľa vládnych nariadení,” napísal tenista, ktorý je aktuálne vo svetovom rebríčku najvyššie postaveným Britom na 28. mieste.

Vo dvojhre mal vlasť reprezentovať spolu s úradujúcim olympijským víťazom Andym Murrayom, vo štvorhre mal byť jeho partner Neal Skupski. “Chcem zaželať veľa šťastia celému britskému tímu na OH. Už sa pozerám do budúcnosti, keď budem môcť byť opäť na kurte,” dodal.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera