Štvrtok, 18. júl 2024

OH2020: Gauffová má koronavírus, Tokio musí oželieť

TASR TASR 18.07.2021

Americká tenistka Coco Gauffová mala pozitívny test na koronavírus a musí tak vynechať štart na OH 2020 v Tokiu. Len 17-ročná štvrťfinalistka tohtoročného Roland Garros o tom informovala v nedeľu na sociálnej sieti.
      
Som veľmi smutná, že musím oznámiť túto nepríjemnú správu. Mala som pozitívny test na COVID a nebudem môcť hrať na olympijských hrách v Tokiu,” uviedla hráčka, ktorá sa na nedávnom Wimbledone prebojovala do osemfinále. “Vždy bolo mojim snom reprezentovať USA na olympiáde. Dúfam, že na to budem mať ešte ďalšie príležitosti. Chcem zaželať celej výprave USA veľa úspechov,” dodala svetová hráčka číslo 25 a víťazka dvoch turnajov WTA.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera