Sobota, 18. máj 2024

OH2020: Hry sa budú konať počas núdzového stavu

TASR TASR 08.07.2021

Olympijské hry v Tokiu sa budú konať počas núdzového stavu. Japonský premiér Jošihide Suga vo štvrtok jeho trvanie predĺžil do 22. augusta. Vo štvrtok pricestoval do krajiny aj prezident Medzinárodného olympijského výboru (MOV) Thomas Bach.

Spolu s miestnymi predstaviteľmi bude musieť rozhodnúť, za akých podmienok sa najväčší športový sviatok bude definitívne konať. Organizátori plánovali povoliť na športovisku maximálne 10.000 divákov a 50 percent kapacity hľadiska. Zhoršujúca sa situácia ohľadom pandémie koronavírusu však môže spôsobiť, že hry sa budú konať úplne bez divákov.
        
Olympijské hry v Tokiu sa začnú 23. júla a potrvajú do 8. augusta.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera