Utorok, 27. február 2024

OH2020: Kanaďan Shapovalov nebude štartovať v Tokiu

TASR TASR 22.06.2021

Kanadský tenista Denis Shapovalov nebude reprezentovať svoju krajinu na olympijských hrách v Tokiu. Dvanásty hráč svetového rebríčka do Japonska nepocestuje z “bezpečnostných dôvodov”.
      
Dvadsaťdvaročný hráč vo svojom stanovisku nešpecifikoval presný dôvod svojej neúčasti v Tokiu, pravdepodobne však súvisí s pretrvávajúcou pandémiou koronavírusu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera