Piatok, 24. máj 2024

OH2020: Mills a Campbellová budú vlajkonosiči Austrálie na otváracom ceremoniáli

TASR TASR 07.07.2021

Basketbalista Patty Mills a plavkyňa Cate Campbellová budú vlajkonosičmi austrálskej výpravy na otváracom ceremoniáli OH 2020 v Tokiu. Pre oboch pôjde o štvrtú účasť pod piatimi kruhmi.
      
Rozohrávač klubu NBA San Antonio Spurs bude niesť vlajku svojej krajiny ako úplne prvý domorodý Austrálčan, Campbellovej sa táto pocta dostane ako prvej plavkyni v histórii. Austrália vyšle do Tokia druhú najpočetnejšiu výpravu v dejinách. Pozostávať bude zo 472 športovcov, iba na OH 2004 v Aténach ich štartovalo viac (482).

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera