Sobota, 18. máj 2024

OH2020: Organizátori zaznamenali ďalších 25 pozitívnych testov na koronavírus

TASR TASR 23.07.2021

V deň otváracieho ceremoniálu OH v Tokiu informovali organizátori o ďalších 25 prípadoch pozitívnych testov na koronavírus v súvislosti s olympijskými hrami. Tri z nich sa týkajú športovcov, ktorých mená ani národnosť nezverejnili.
      
Od začiatku testovania 1. júla zaznamenali medzi osobami s olympijskou akreditáciou celkovo 110 pozitívnych, z toho bolo 13 športovcov. Koronavírus odhalili v najnovšom kole testovania aj u troch pracovníkov médií, ktorí pricestovali do Japonska zo zahraničia.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera