Piatok, 28. jún 2024

OH2020-Plávanie: Majster Európy Borodin prišiel o hry, má koronavírus

TASR TASR 22.07.2021

Ruský plavec Iľja Borodin mal pozitívny test na koronavírus. Úradujúci európsky šampión na 400 m polohové preteky a juniorský svetový rekordér v tejto disciplíne tak prišiel o OH v Tokiu.
      
Osemnásťročný plavec mal pozitívny test na domácom tréningovom kempe vo Vladivostoku ešte pred odletom do Japonska. Všetky ostatné testy vo výprave boli negatívne.
      
O olympiádu prišiel aj cyklista z Namíbie Dan Craven. Toho testovali pozitívne pred odletom v Španielsku. 

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera