Piatok, 24. máj 2024

OH2020-Strelectvo: Jány v ľubovolnej malokalibrovke trinásty, finále mu ušlo

TASR TASR 02.08.2021

Slovenský strelec Patrik Jány nepostúpil na olympiáde v Tokiu do finále disciplíny ľubovoľná malokalibrovka 3×40. V kvalifikácii obsadil 13. miesto výkonom 1172-61x.
      
Na poslednej postupovej ôsmej priečke skončil Bielorus Juri Ščerbacevič výkonom 1176-55x. Jány tak nezopakoval finálovú účasť z disciplíny vzduchová puška na 10 m, v ktorej obsadil 7. priečku.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera