Piatok, 24. máj 2024

OH2020: Súťaže v Tokiu budú kvôli núdzovému stavu bez divákov

TASR TASR 08.07.2021

Organizátori OH 2020 sa rozhodli po opätovnom zavedení núdzového stavu v Tokiu, že súťaže v hlavnom meste Japonska sa uskutočnia bez divákov. “Nemali sme inú možnosť,” cituje slová šéfky organizačného výboru Seiko Hašimotovej agentúra dpa.
      
Organizátori do poslednej chvíle plánovali 10.000 domácich divákov na každú súťaž, no tribúny v Tokiu a troch susedných prefektúrach zostanú napokon pre koronavírus prázdne. Núdzový stav, ktorý začne platiť v pondelok, je predbežne vyhlásený do 22. augusta. OH sa uskutočnia v termíne od 23. júla do 8. augusta.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera