Piatok, 24. máj 2024

OH2020-Vodný slalom: Grigar v 1. jazde deviaty

TASR TASR 28.07.2021

Slovenský vodný slalomár Jakub Grigar obsadil v 1. kvalifikačnej jazde disciplíny K1 na OH v Tokiu 9. miesto. Od prvého Taliana Giovanniho De Gennara mal odstup 3,45 sekundy.
      
V súťaži kajakárov figuruje 24 pretekárov, každý absolvuje dve rozjazdy, počíta sa lepší čas. Do semifinále postúpi 20 lodí. “Trochu som sa trápil. Už keď som sem prišiel, vedel som, že nebudem fyzicky úplne v poriadku, ale pobil som sa s tým. Nebola to jazda podľa mojej predstavy, ale malo by to stačiť k postupu. Trať semifinále sa mi páči viac, je tam veľa miest, kde sa ide proti vode. Pred pretekmi sme si museli vystačiť pri tréningoch iba s hladkou vodou a na trati to bolo vidno,” povedal pre RTVS Grigar.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera