Sobota, 25. máj 2024

Okolo Flámska prinieslo až tri diskvalifikácie

TASR TASR 04.04.2021

Cyklistu tímu Astana Jevgenija Fiodorova a jazdca stajne Alpecin Otta Vergaerdeho diskvalifikovali z pretekov Okolo Flámska približne po 15 kilometroch. Dôvodom bola ich vzájomná roztržka.

O niečo neskôr musel svoju púť ukončiť aj Švajčiar Michael Schär z AG2R, ktorý porušil nové pravidlo o odhadzovaní odpadu platné od 1. apríla. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera