Piatok, 12. apríl 2024

Opalková v pozícii historicky prvej Slovenky na 30. mieste v rámci ME v skokoch do vody

TASR TASR 11.05.2021

Slovenská reprezentantka v skokoch do vody Zora Opalková obsadila v kvalifikácii na metrovej doske na ME v plaveckých športoch v Budapešti 30. miesto. Rodáčka z amerického Seattlu so slovenským pasom získala celkovo 170,50 bodu.
      
V Maďarsku to bola Historická premiéra Slovenska v skokoch do vody na vrcholnom plaveckom podujatí. Opalková doplatila na nevydarený prvý skok, pri ktorom nezvládla dopad. Od rozhodcov dostala nízku známku 20,80 bodu a usadila sa na poslednej 31. priečke. V záverečnej piatej sérii predviedla svoj najlepší skok, za ktorý dostala 45,60 b. a napokon predstihla Rakúšanku Caru Albiezovú.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera