Sobota, 25. máj 2024

Opäť rasizmus. Terčom tentoraz Sanchez z Tottenhamu

TASR TASR 05.04.2021

Davinson Sánchez (24) z Tottenhamu Hotspur sa stal terčom rasizmu. Kolumbijský obranca zverejnil urážlivé odkazy zo sociálnych sietí, ktoré mu poslali po zápase s Newcastlom (2:2).

Sánchez bol v stretnutí pri otváracom góle súpera. “Nič sa nezmenilo,” napísal v reakcii na urážky. Za svojho hráča sa postavil aj klub: “Sme s tebou a s každým, kto čelí takémuto správaniu.” Informovala o tom agentúra AP. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera