Sobota, 13. apríl 2024

Ovečkin dal 266. gól v presilovke, v historickom rebríčku prekonal Hulla

TASR TASR 09.04.2021

Washington podľahol Bostonu 2:4, za domácich nastúpil Zdeno Chára. V drese Capitals sa presadil ruský kanonier Alexander Ovečkin, pre ktorého to bol 20. gól v sezóne. Túto métu pokoril v každej zo svojich 16 sezón v profilige.

Svojím 266. zásahom v presilovej hre sa navyše dostal pred Bretta Hulla na druhé miesto v tejto historickej štatistike. Líder Dave Andreychuk nastrieľal počas kariéry v početnej výhode 274 gólov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera