Sobota, 18. máj 2024

Paraatletika-ME: Laczkó vybojoval striebro v hode diskom

TASR TASR 04.06.2021

Slovenská výprava má na ME v paraatletike v poľskom meste Bydgoszcz ďalšiu striebornú medailu. Postaral sa o ňu druhým miestom v hode diskom Dušan Laczkó (F56) v novom osobnom rekorde 39,82 m.
      
Striebro na podujatí akými sú majstrovstvá Európy ma veľmi potešilo. Radosť mám o to väčšiu, že konkurencia bola veľmi silná. Grék Tzounis vyhral v európskom rekorde. Je pre mňa výzva ho nabudúce zdolať. Moja medaila je zúročením potu, driny, odriekania, ale stojí to za to. Motivácia narástla, dúfam, že sa prebojujem aj na paralympiádu do Tokia. Mohol by mi k tomu pomôcť aj tento výsledok z Poľska. Ešte viem aj o svojich rezervách, budeme na nich pracovať. Keď ich odstránime, tak je šanca na ešte lepšie výsledky a výkony,“ povedal Laczkó pre web paralympic.sk.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera