Piatok, 24. máj 2024

Pekarík predĺžil zmluvu s Herthou Berlín o ďalší rok

TASR TASR 19.07.2021

Slovenský futbalový reprezentant Peter Pekarík bude pokračovať v kariére v Herthe Berlín. S nemeckým bundesligistom sa 34-ročný pravý obranca dohodol na predĺžení zmluvy o jeden rok do 30. júna 2022.
      
Pekarík bude v Herthe hrať už desiatu sezónu a je najdlhšie pôsobiaci hráč v mužstve. Do klubu prišiel v lete 2012 z VfL Wolfsburg, s ktorým získal majstrovský titul v roku 2009. 

Slovenský futbalista absolvoval v drese Herthy 190 zápasov, v ktorých strelil šesť gólov a na 13 prihral. V minulej sezóne odohral za “Starú dámu” 24 súťažných duelov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera