Nedeľa, 19. máj 2024

Petra Vlhová po 1. kole slalomu šiesta

TASR TASR 20.03.2021


Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa po 1. kole sobotného slalomu Svetového pohára zaradila na šieste miesto.

Na finálovom podujatí vo švajčiarskom Lenzerheide zaostávala o 1,84 sekundy za vedúcou Rakúšankou Katharinou Liensbergerovou.

Druhá bola Nórka Kristin Lysdahlová (+0,70 s) a na tretej pozícii figurovala Američanka Mikaela Shiffrinová (+0,90 s).


[show_minuta_po_minute] (C) Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera