Sobota, 25. máj 2024

Piešťanské Čajky a Ružomberok krok od finále

TASR TASR 03.04.2021

Piešťanské Čajky vyhrali v druhom semifinále play off basketbalovej Niké Extraligy na palubovke Young Angels Košice 61:54 a v sérii hranej na tri víťazstvá vedú 2:0.

Úspešné boli aj basketbalistky MBK Ružomberok, ktoré zvíťazili na palubovke BK ŠKP 08 Banská Bystrica 78:43 a od postupu ich delí jedna výhra. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera