Utorok, 21. máj 2024

Po 18 rokoch ožíva projekt Česko-slovenského pohára v basketbale

TASR TASR 15.06.2021

Po osemnástich rokoch sa zástupcovia slovenskej Niké Slovenskej basketbalovej ligy a českej Kooperativa NBL dohodli na oživení projektu Česko-slovenského pohára. Obnovená súťaž spestrí prípravné obdobie pred začiatkom sezóny 2021/2022.

Obe strany budú mať zhodne po 6 klubov, Niké SBL budú zastupovať Spišskí Rytieri, Patrioti Levice, Iskra Svit, Inter Bratislava, BKM Lučenec a BC Prievidza. Českú Kooperativu NBL budú reprezentovať BK Opava, BC Geosan Kolín, USK Praha, BK JIP Pardubice, BK ARMEX Děčín, BK Olomoucko.
      
Všetko sa odohrá počas dvoch septembrových víkendov, konkrétne 3.-5. septembra a 10.-11. septembra. Tímy sa rozdelia do 4 skupín po troch, úvodná fáza sa bude hrať systémom každý s každým. Následne sa súťaž rozdelí na dve fázy – do Final Four sa prebojujú víťazi skupín, tímy na druhých a tretích miestach tiež čaká vlastné Final Four. Záverečná fáza sa bude hrať systémom semifinále a finále/o 3. miesto.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera