Piatok, 24. máj 2024

Pogačar plánuje v tomto roku štartovať aj na Vuelte

TASR TASR 09.07.2021

Aktuálny líder cyklistických pretekov Tour de France Slovinec Tadej Pogačar má v pláne v tomto roku štartovať aj na španielskej Vuelte. Potvrdili to predstavitelia jeho zamestnávateľa UAE Team Emirates.
      
Áno, Vuelta je v Tadejovom programe. Teraz sa však sústredíme na Tour a obhajobu jeho titulu. Dúfam, že po Tour nebude príliš unavený a bude tam môcť ísť,” povedal generálny manažér Pogačarovho tímu Joxean Fernández Matxin pre španielske periodikum AS.
      
Tohtoročná Vuelta je na programe od 14. augusta do 5. septembra. Pogačar na španielskych cestách štartoval už v roku 2019 a v celkovej klasifikácii vtedy obsadil tretiu priečku. Do piatkovej etapy Tour nastupoval v suverénnej pozícii s viac ako päťminútovým náskokom pred svojimi prenasledovateľmi.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera