Piatok, 24. máj 2024

Polícia zatkla po zápase Sizikovovú pre podozrenie z podvodu na Roland Garros

TASR TASR 04.06.2021

Francúzska polícia vo štvrtok v noci zatkla ruskú tenistku Janu Sizikovovú pre podozrenie z ovplyvnenia zápasu na vlaňajšom Roland Garros. Podľa agentúry AFP ju zadržali po jej dueli v štvorhre na prebiehajúcom grandslamovom poduajtí v Paríži, v ktorom spoločne s krajankou Jekaterinou Alexandrovovou podľahli austrálskej dvojici Storm Sandersová, Ajla Tomljanovicová.
      
Polícia otvorila vyšetrovanie už v októbri, keď sa odhalili podozrivé stávky na deblový zápas Sizikovovej s Madison Brugleovou proti rumunskému páru Andrea Mituová, Patricia Tigová. Podľa portálu Daily Star v piatej hre druhého setu zaregistrovali stávky v hodnote desaťtisícov eur na dve dvojchyby Sizikovovej, ktorých sa skutočne dopustila. Prípad vyšetrujú ako korupciu a podvod. 

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera