Sobota, 29. jún 2024

Potvrdené. Hütter novým trénerom Borussie Mönchengladbach

TASR TASR 13.04.2021

Rakúšan Adi Hütter bude od novej sezóny trénovať futbalistov Borussie Mönchengladbach. Portál nemeckej najvyššej súťaže v utorok potvrdil informácie, že terajší kouč Eintrachtu Frankfurt sa dohodol s vedením Borussie na dvojročnom kontrakte s opciou na ďalšiu sezónu.

“Sme radi, že sme získali Adiho Hüttera. Je to pre nás najlepší možný tréner. S ním sa nám môže podariť naplniť naše ciele,” vyjadril sa športový riaditeľ Borussie Max Eberl. Hütter mal s Eintrachtom platný kontakt do roku 2023, jeho súčasťou je údajne výkupná klauzula vo výške 7,5 milióna eur. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera