Sobota, 25. máj 2024

Premier League s divákmi možno ešte v tomto ročníku

TASR TASR 15.04.2021

Predposledné kolo najvyššej anglickej futbalovej súťaže bude aj s divákmi. Podľa vládnych plánov na uvoľňovanie opatrení by na každom štadióne mohlo byť prítomných 10-tisíc fanúšikov, informovala agentúra DPA.

Ak sa bude situácia vyvíjať priaznivo, britská vláda chce od 17. mája povoliť hromadné podujatia s 25-percentnou naplnenosťou tribún alebo 10.000 divákmi. Vedenie Premier League reagovalo presunutím termínu 37. kola na 18. mája. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera