Utorok, 23. apríl 2024

Premier League sa začne 14. augusta šlágrom Tottenham – Manchester City

TASR TASR 16.06.2021

V šlágri úvodného kola nového ročníka anglickej Premier League nastúpi úradujúci majster Manchester City 14. augusta proti Tottenhamu Hotspur. Rozhodol o tom stredajší žreb súťaže.
      
Zverenci trénera Pepa Guardiolu vyhrali ligu o 12 bodov pred Manchestrom United, ktorý v úvode novej sezóny privíta rivala Leeds United. Nováčik z Brentfordu zažije návrat medzi elitu po 75 rokoch v domácom zápase s Arsenalom Londýn. Norwich, ktorý do Premier League postúpil ako víťaz Championship, privíta Liverpool. Presné časy zatiaľ nie sú známe.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera