Nedeľa, 19. máj 2024

Prešov prvým finalistom Slovenského pohára mužov

TASR TASR 13.04.2021

Volejbalisti VK MIRAD UNIPO Prešov sa stali prvými finalistami Slovenského pohára. V utorkovom úvodnom semifinále zvíťazili v Nitre nad hráčmi TJ Spartak Myjava 3:0. V stredajšom Superfinále si zahrajú o Trofej Štefana Pipu.

Prešov bude pri svojej ôsmej finálovej účasti bojovať o štvrtú pohárovú trofej, z jej zisku sa tešil v rokoch 2005, 2016 a 2017. Naposledy sa Mirad predstavil vo finále predvlani v Humennom, Košiciam vtedy podľahol tesne 2:3. Pre Myjavčanov zostáva semifinále v Slovenskom pohári doterajším maximom.

V druhom semifinále nastúpili o 16.00 h proti sebe TJ Slávia Svidník a VK KDS-Šport Košice.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera