Nedeľa, 19. máj 2024

Príčiny havárie Tigera Woodsa sú už známe

TASR TASR 07.04.2021

Príčinami automobilovej havárie amerického golfistu Tigera Woodsa (45) boli vysoká rýchlosť a nezvládnutie zákruty. Šerif Los Angeles Alex Villanueva to oznámil šesť týždňov po nehode.

Woods prevrátil svoje SUV 23. februára ráno miestneho času, keď si pravdepodobne pomýlil plynový pedál s brzdou. Jeho auto narazilo do stromu, vyletelo do vzduchu a pred dopadom sa pretočilo. V momente nárazu išlo rýchlosťou približne 120 kilometrov za hodinu. Američan sa po niekoľkých týždňoch v nemocnici zotavuje doma. Informoval o tom web CNN. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera