Nedeľa, 19. máj 2024

Prvú etapu Okolo Turecka zrušili kvôli sneženiu

TASR TASR 10.04.2021

Úvodnú etapu cyklistických pretekov Okolo Turecka museli zrušiť. Dôvodom je nepriaznivé počasie, keď program narušilo silné sneženie.

Jazdcov mala podľa pôvodného plánu čakať v nedeľu 144,9 km dlhá etapa z Nevsehiru do Urgupu v strede krajiny. Osemdielne podujatie však napokon odštartuje až v pondelok 144,9 km dlhým kritériom so štartom i cieľom v meste Konya. Informovala agentúra AFP. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera