Nedeľa, 03. december 2023

Rashford podstúpi operáciu ramena a môže absentovať až do konca októbra

TASR TASR 14.07.2021

Anglický futbalový reprezentant Marcus Rashford podstúpi operáciu ramena a Manchestru United môže chýbať až do konca októbra. Dvadsaťtriročný útočník mal problémy už počas uplynulej sezóny, po konzultáciách s odborníkmi sa rozhodol pre chirurgické riešenie.
      
Podľa BBC je poškodenie príliš vážne, aby stačila konzervatívna liečba. Operáciu by mal podstúpiť koncom júla, dĺžku absencie odhadujú na dvanásť týždňov. Rashford odohral v minulej sezóne 37 ligových zápasov a strelil 11 gólov. Na uplynulých ME nastúpil na päť duelov, ale celkovo odohral iba 84 minút a vo finálovom rozstrele nepremenil jedenástku.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera