Sobota, 18. máj 2024

Real Madrid pre zranenie opäť prišiel o Mendyho

TASR TASR 11.05.2021

Francúzsky futbalista Ferland Mendy trpí zápalom okostice na holennej kosti a nepomôže Realu Madrid vo štvrtkovom ligovom stretnutí na pôde Granady. Pre problémy s lýtkom vymeškal 25-ročný obranca predchádzajúcich päť duelov La Ligy, ako aj úvodný zápas semifinále Ligy majstrov proti FC Chelsea.
      
Real sa v tejto sezóne borí s početnými absenciami vo svojich defenzívnych radoch. Pre zranenia chýbali pri nedeľnej remíze s FC Sevilla 2:2 aj Sergio Ramos, Raphael Varane, Dani Carvajal a Lucas Vazquez.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera