Sobota, 25. máj 2024

Rekord Wild má už troch držiteľov, Kaprizov napodobnil Gáboríka

TASR TASR 04.04.2021

Kirill Kaprizov a Joel Eriksson Ek skórovali v priebehu 55 sekúnd tretej tretiny zápasu NHL a rozhodli o víťazstve Minnesoty nad Las Vegas 2:1.

Kaprizov skóroval v treťom zápase za sebou, čím vyrovnal nováčikovský rekord Wild Mariána Gáboríka (2000-01) a Pascala Dupuisa (2001-02). (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera