Sobota, 18. máj 2024

Rinne získal Trofej Francisa M. “Kinga” Clancyho

TASR TASR 15.06.2021

Fínsky hokejista Pekka Rinne získal Trofej Francisa M. “Kinga” Clancyho, ktorá sa udeľuje v NHL za najlepšie spojenie vodcovských schopností na ľade a prínos pre komunitu. Brankár Nashvillu Predators sa dlhodobo angažuje v boji proti rakovine a spoločne s bývalým spoluhráčom Sheaom Weberom figurovali na čele nadácie na výskum detských zhubných ochorení.
      
Táto cena pre mňa znamená veľmi veľa, rovnako aj pre moju rodinu. Je to veľká česť, vždy som rád pomáhal miestnej charite a v práci pre komunitu budem pokračovať,” citoval Rinneho web profiligy. Okrem trofeje dostane 40-tisíc dolárov, ktoré môže venovať na charitu podľa vlastného výberu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera