Sobota, 29. jún 2024

Robinson terčom rasizmu po dvoch góloch proti Chelsea

TASR TASR 04.04.2021

West Bromwich Albion kontaktoval políciu v súvislosti s rasistickými urážkami na adresu Calluma Robinsona. Ten sa stal terčom útoku na sociálnych sieťach po dvoch góloch pri výhre 5:2 na ihrisku Chelsea.

“Je veľmi znepokojujúce, keď dvojgólový strelec vo futbalovom zápase vyprovokuje reakcie takéhoto typu. V prípade podobných prejavov budeme vždy kontaktovať políciu,” citoval zo stanoviska WBA portál The Independent. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera