Piatok, 24. máj 2024

Ronaldo by mohol opustiť Juventus, jeho agent sa stretne s vedením klubu

TASR TASR 29.06.2021

Cristiano Ronaldo by mohol opustiť Juventus Turín. V utorok o tom informoval taliansky denník La Gazzetta dello Sport. Podľa zdroja sa agent portugalského futbalistu Jorge Mendes čoskoro stretne s vedením Juventusu, aby prediskutoval budúcnosť svojho klienta.
      
Denník tiež uviedol, že turínsky klub zatiaľ nedostal oficiálne návrhy na prestup Ronalda. Tridsaťšesťročnému útočníkovi zostáva rok do vypršania zmluvy. Za Juventus hrá od roku 2018, do talianskeho klubu prestúpil z Realu Madrid za 117 miliónov eur.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera