Sobota, 25. máj 2024

Rozhodcu za Haalandov podpis dočasne suspendovali

TASR TASR 09.04.2021

Rumunský futbalový rozhodca Octavian Sovre dostal trest za žiadosť o autogram. “Arbitra, ktorý požiadal o podpis hviezdu Borussie Dortmund Erlinga Haalanda, vyškrtli z nominácie na víkendové ligové stretnutie medzi tímami Universitatea Craiova a CFR Kluž,” informuje agentúra dpa.
Prezident rumunskej komisie rozhodcov Kyros Vassaras Sovreho dočasne suspendoval. Ten svoje počínanie ospravedlňuje tým, že sa snažil získať podpis na dobročinné účely. Už dlhý čas zbiera autogramy známych športovcov pre nadáciu “SOS Autism”.

Sovre požiadal útočníka o autogram po štvrťfinálovom zápase Ligy majstrov s Manchestrom City na ceste do kabín. “Je to neakceptovateľné a nedôstojné,” reagovala na čin rozhodcu Európska futbalová únia (UEFA). (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera