Piatok, 24. máj 2024

Rummenigge predčasne odchádza z vedenia Bayernu, nahradí ho Kahn

TASR TASR 01.06.2021

Karl-Heinz Rummenigge ukončí k 30. júnu svoje pôsobenie na pozícii predsedu predstavenstva nemeckého futbalového klubu Bayern Mníchov. Pôvodne mal platnú zmluvu až do konca kalendárneho roka. Jeho nástupcom bude bývalý brankár Oliver Kahn. Informoval o tom web kicker.de.
      
Šesťdesiatpäťročná legenda “Bavorov“ pôsobila v klubových štruktúrach tri dekády, šéfom exekutívy bol od roku 2002. Ako hráč a funkcionár získal s klubom 21 majstrovských titulov, 14-krát triumfoval v národnom pohári a tešil sa aj z 12 trofejí v pohárovej Európe.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera