Sobota, 25. máj 2024

Scheldeprijs vyhral Philipsen, druhé a tretie miesto pre QuickStep

TASR TASR 07.04.2021

Belgický cyklista Jasper Philipsen vyhral 109. ročník pretekov Scheldeprijs. Jazdec stajne Alpecin-Fenix sa presadil v záverečnom špurte zredukovaného pelotónu na 193,8 km dlhej trase z Terneuzenu do Schotenu.

Druhé a tretie miesto si podelili pretekári Deceunincku-QuickStep Sam Bennett z Írska a Mark Cavendish z Veľkej Británie. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera