Sobota, 20. apríl 2024

Schmiedlová prehrala v 1. kole dvojhry Roland Garros Mladenovičovou

TASR TASR 01.06.2021

Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa nepredstaví v 2. kole dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros. Ako kvalifikantka nestačila v utorkovom zápase 1. kola na domácu Francúzku Kristinu Mladenovičovú, ktorej podľahla 4:6, 0:6 za 1:35 h.
      
Slovenský tenis prišiel na parížskej antuke aj o posledné želiezko v singli, aj Norbert Gombos a Andrej Martin stroskotali hneď na úvodnej prekážke. Maximom Schmiedlovej na Roland Garros zostáva 3. kolo, v ktorom bola vlani a predtým v rok 2014. V 2. kole sa Mladenovičová stretne s víťazkou súboja medzi Estónkou Anett Kontaveitovou a Švajčiarkou Viktorijou Golubicovou.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera