Piatok, 23. február 2024

Sedem prehier v rade by malo stáť miesto Kohfeldta

TASR TASR 26.04.2021

Tréner Florian Kohfeldt by už v najbližšom zápase Werderu Brémy nemal sedieť na lavičke tímu. Brémčania prehrali v bundeslige už sedem duelov po sebe a už len bod ich delí od pásma zostupu.

Podľa agentúry DPA by mal klub na post trénera dosadiť Thomasa Schaafa, rozhodnúť by sa malo v utorok. Tridsaťosemročný Kohfeldt je trénerom Werderu od októbra 2017, v uplynulej sezóne zachránil tím od vypadnutia do 2. ligy v baráži. Schaaf je v súčasnosti technický riaditeľ brémskej akadémie a A-mužstvo trénoval v rokoch 1999 až 2013. Získal s ním jeden titul a trikrát Nemecký pohár. (TASR)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera