Piatok, 24. máj 2024

Selby sa stal po štvrtý raz majstrom sveta v snookri

TASR TASR 04.05.2021

Mark Selby získal svoj štvrtý titul majstra sveta v snookri. V čisto anglickom finále zdolal v sheffieldskom divadle Crucible Shauna Murphyho 18:15.
      
Selby, ktorý sa tešil v rokoch 2014, 2016 a 2017) stráca na rekord Stephena Hendryho tri tituly. “Keď som vyhral prvýkrát a zdolal Ronnieho O’Sullivan bol to ako splnený sen, štvrtý titul je niečo, o čom som mohol len snívať. Vždy, keď sa dostanete do finále, snažíte sa čo najviac, toto je ťažký turnaj a vždy môže byť váš posledný. Teraz je môj cieľ návrat na post svetovej jednotky,” povedal Selby pre BBC.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera