Pondelok, 15. apríl 2024

Shapovalov sa odhlásil z Roland Garros pre zranenie ramena

TASR TASR 24.05.2021

Kanadský tenista Denis Shapovalov sa odhlásil z grandslamového turnaja Roland Garros. V Paríži nebude štartovať pre zranenie ramena. Shapovalov minulý týždeň postúpil až do finále antukového podujatia v Ženeve, v ktorom podľahol Nórovi Casperovi Ruudovi.
      
Po konzultácii s lekármi som musel pristúpiť k ťažkému rozhodnutiu odhlásiť sa z druhého grandslamového turnaja roka. Rameno ma trápi už dlhší čas a najlepším riešením je oddych. Teším sa na Roland Garros 2022,” citoval kanadský portál tsn.ca slová Shapovalova, ktoré štrnásty hráč svetového rebríčka ATP zverejnil na twitteri. Hlavná súťaž na Roland Garros sa začne 30. mája.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera