Sobota, 20. apríl 2024

Skalický sa po zápase so Švédskom vráti na Slovensko

TASR TASR 30.05.2021

Pre slovenského hokejového útočníka Pavla Skalického bude nedeľňajší zápas so Švédskom (od 19.15 SELČ) posledný na MS v Rige. Na základe dohody s vedením národného tímu sa v pondelok ráno presunie z rodinných dôvodov na Slovensko.
      
Skalický sa na tomto kroku dohodol s vedením reprezentácie ešte v závere posledného prípravného kempu pred MS. Napriek neodkladným osobným záležitostiam sa rozhodol štartovať v Rige, no už dlhodobo má naplánovanú dôležitú životnú udalosť, pre ktorú nedohrá MS.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera