Utorok, 27. február 2024

Škvarka za Guľom do Wisly Krakov, podpísal s klubom dvojročnú zmluvu

TASR TASR 07.07.2021

Slovenský futbalista Michal Škvarka sa stal novou posilou poľského klubu Wisla Krakov. S účastníkom Ekstraklasy sa dohodol na dvojročnej zmluve, tá zahrňuje aj opciu na ďalší rok. Informovala o tom oficiálna webstránka klubu.
      
Dvadsaťosemročný stredopoliar zamieril do tímu, ktorý povedie od novej sezóny jeho krajan Adrian Guľa. Ten v minulosti trénoval Škvarku päť rokov v MŠK Žilina.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera