Sobota, 25. máj 2024

Slavia Praha postúpila do semifinále Českého pohára, čaká ju Sparta

TASR TASR 28.04.2021

Futbalisti Slavie Praha postúpili do semifinále Českého pohára. V stredajšom štvrťfinálovom dueli na ihrisku Sigmy Olomouc potvrdili úlohu favorita hladkým triumfom 3:0. V boji o finále sa stretnú v derby s pražskou Spartou.
      
V drese Slavie nastúpil slovenský reprezentant Jakub Hromada na ihrisko v 61. minúte, jeho krajan Jaroslav Mihalík hral v domácom tíme od 63. minúty.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera