Piatok, 24. máj 2024

Slovan Bratislava získal fínskeho útočníka Jääskeläinena

TASR TASR 02.06.2021

Fínsky hokejový útočník Joona Jääskeläinen podpísal ročnú zmluvu s HC Slovan Bratislava. Do najvyššej slovenskej súťaže sa vráti po sezóne strávenej v Mladej Boleslavi, v ročníku 2019/2020 pôsobil v Banskej Bystrici. O novej posile informovala oficiálna stránka “belasých.”
      
Joona je kreatívne krídlo a verím, že v Slovane bude patriť k lídrom tímu. Intenzívne sme hľadali takúto typológiu hráča do prvých dvoch formácií a na presilové hry. Jonna by mal tieto úlohy bez problémov splniť, za sebou má úspešné sezóny na Slovensku a v Česku. Sledovali sme ho už dlhšie. Pri rozhodovaní nám pomohli dobré referencie od nášho bývalého hráča Václava Nedorosta, ktorý v Boleslavi pôsobí ako športový manažér,” uviedol generálny manažér Slovana Maroš Krajči.
      
Jääskeläinen odohral v ročníku 2020/2021 63 zápasov v českej extralige, v ktorých si do štatistík pripísal 14 gólov a 17 asistencií. Predtým mal v Banskej Bystrici bilanciu 23 gólov a 23 asistencií v 53 stretnutiach.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera