Piatok, 24. máj 2024

Slovan Bratislava získal mladého hokejového obrancu Goliana

TASR TASR 17.05.2021

Hokejový klub HC Slovan Bratislava sa dohodol na zmluve s 20-ročným obrancom Andrejom Golianom. Mládežnícky reprezentant Slovenska podpísal zmluvu so Slovanom do konca sezóny 2022/2023. V uplynulej sezóne odohral 9 zápasov v drese HC 07 Detva, potom nastupoval za juniorský tím Tri-City Americans vo Western Hockey League (WHL). Zúčastnil sa aj na MS hráčov do 20 rokov.
      
Andrej Golian je mladý obranca, ktorý sa svojou zodpovednou hrou veľmi dobre prezentoval na posledných MS juniorov v kanadskom Edmontone, kde tvoril prvú obrannú dvojicu s Dávidom Mudrákom. Je to perspektívny hráč, ktorého zdobí dobré korčuľovanie a húževnatosť. Je použiteľný na oboch stranách klziska,” povedal generálny manažér Slovana Maroš Krajči.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera