Štvrtok, 25. júl 2024

Slovan má titul, Nitra vypadla z Fortuna ligy

TASR TASR 16.05.2021

V 9. kole nadstavby futbalovej Fortuna ligy 2020/2021 sa rozhodlo o majstrovi i zostupujúcom. Súťaž sa skončila triumfom Slovana Bratislava, zostúpila Nitra.
      
“Belasí” si zabezpečili rekordný jedenásty majstrovský titul v ére samostatnosti vďaka sobotňajšiemu víťazstvu v Zlatých Moravciach 4:0 v predposlednom 9. kole nadstavby Fortuna ligy. Na druhom mieste skončí Dunajská Streda a tretiu priečku a miestenku do pohárovej Európy si zaistil Spartak Trnava po nedeľňajšej remíze so štvrtou Žilinou 1:1.
      
Nitra prehrala posledné tri zápasy a na 11. Michalovce stráca nedostihnuteľných päť bodov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera