Pondelok, 15. apríl 2024

Slovan sa v prípade postupu do 2. predkola stretne s Young Boys

TASR TASR 16.06.2021

Futbalisti úradujúceho slovenského šampióna ŠK Slovan Bratislava sa v prípade postupu do 2. predkola Ligy majstrov stretnú s Young Boys Bern. Švajčiarskeho majstra im prisúdil stredajší žreb, fortunaligista odohrá úvodné stretnutie 20. alebo 21. júla doma, odveta je na programe o týždeň neskôr na pôde súpera.
      
“Belasí” však najskôr musia prejsť cez 1. predkolo, v ktorom na nich čaká írsky šampión FC Shamrock Rovers. Prvý zápas sa uskutoční 6. alebo 7. júla na Tehelnom poli, odveta sa bude konať o týždeň v Dubline.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera